Post by gespenst, FIN (admin) on Dec 5, 2011 13:15:22 GMT
2nd qualifier was held 29.11.2011
1. 80cm - 9 qualified
1. Märta My - Katzu (FIN)
2. Duncrub Jolly - Dina (FIN)
3. Cia's Toytown - gespenst (FIN)
4. SCN Starbrust - IDa (SWE)
5. Solveig - Katzu (FIN)
6. Monika von Schelswiq - gespenst (FIN)
7. Utsiktens Djungelvrål - Kmlnt (SWE)
8. RGE Finn Iverson - Leila (GER)
9. Schatz von Silhouette - gespenst (FIN)
- - - - -
10. Lotus von Vindhólar - Momo (GER)
11. Avons Warino - Leila (GER)
12. Torvald Tie - Katzu (FIN)
13. Scrimgeour UAR - Kmlnt (SWE)
14. Broken Twistedt Prince - Momo (GER)
15. Carlung Hector - Dina (FIN)
16. Lichtbilck Rh - Leila (GER)
17. Aloisia GER - gespenst (FIN)
18. Utsiktens M&M - Iris (SWE)
2. 100cm - 7 qualified
1. Valencia HE - gespenst (FIN)
2. Iris Only You 781 - IDa (SWE)
3. Greves Adina GE - Leila (GER)
4. Utsiktens Frosting - Kmlnt (SWE)
5. Joyhofs Leolin - Dina (FIN)
6. Zefirs Kharmion - IDa (SWE)
7. Snowball - Momo (GER)
- - - - -
8. Utsiktens Olivia - Kmlnt (SWE)
9. RGE Daiva Haridrottir Dw - Leila (GER)
10. Dominika von Efeu - gespenst (FIN)
11. NDC Vanilla - CeNedra (SWE)
12. RGE Ylva Jolidrottir FR - Leila (GER)
13. Hugo Boss C - CeNedra (SWE)
14. FJG Morgenröte - Leila (GER)
3. 120cm main class - 8 qualified
1. Utsiktens Polar Lights - Kmlnt (SWE)
2. Gina - Momo (GER)
3. Idyllens Confuse Ray - Kmlnt (SWE)
4. Popey - Momo (GER)
5. Marinelle - Momo (GER)
6. Ineschia von Erfstadt - gespenst (FIN)
7. Utsiktens Isobel - Iris (SWE)
8. SCN Sephiroth - CeNedra (SWE)
- - - - -
9. MS Black Devil J - Leila (GER)
10. Lilies Feuerrot - gespenst (FIN)
11. Gwalch Grigor - Katzu (FIN)
12. Apfel Regen HE - gespenst (FIN)
13. Utsiktens Walking In The Air - CeNedra (SWE)
14. NDC Troubled Water - Kmlnt (SWE)
15. Utsiktens Bright Light - Iris (SWE)
16. SCN Shotgun - CeNedra (SWE)
1. 80cm - 9 qualified
1. Märta My - Katzu (FIN)
2. Duncrub Jolly - Dina (FIN)
3. Cia's Toytown - gespenst (FIN)
4. SCN Starbrust - IDa (SWE)
5. Solveig - Katzu (FIN)
6. Monika von Schelswiq - gespenst (FIN)
7. Utsiktens Djungelvrål - Kmlnt (SWE)
8. RGE Finn Iverson - Leila (GER)
9. Schatz von Silhouette - gespenst (FIN)
- - - - -
10. Lotus von Vindhólar - Momo (GER)
11. Avons Warino - Leila (GER)
12. Torvald Tie - Katzu (FIN)
13. Scrimgeour UAR - Kmlnt (SWE)
14. Broken Twistedt Prince - Momo (GER)
15. Carlung Hector - Dina (FIN)
16. Lichtbilck Rh - Leila (GER)
17. Aloisia GER - gespenst (FIN)
18. Utsiktens M&M - Iris (SWE)
2. 100cm - 7 qualified
1. Valencia HE - gespenst (FIN)
2. Iris Only You 781 - IDa (SWE)
3. Greves Adina GE - Leila (GER)
4. Utsiktens Frosting - Kmlnt (SWE)
5. Joyhofs Leolin - Dina (FIN)
6. Zefirs Kharmion - IDa (SWE)
7. Snowball - Momo (GER)
- - - - -
8. Utsiktens Olivia - Kmlnt (SWE)
9. RGE Daiva Haridrottir Dw - Leila (GER)
10. Dominika von Efeu - gespenst (FIN)
11. NDC Vanilla - CeNedra (SWE)
12. RGE Ylva Jolidrottir FR - Leila (GER)
13. Hugo Boss C - CeNedra (SWE)
14. FJG Morgenröte - Leila (GER)
3. 120cm main class - 8 qualified
1. Utsiktens Polar Lights - Kmlnt (SWE)
2. Gina - Momo (GER)
3. Idyllens Confuse Ray - Kmlnt (SWE)
4. Popey - Momo (GER)
5. Marinelle - Momo (GER)
6. Ineschia von Erfstadt - gespenst (FIN)
7. Utsiktens Isobel - Iris (SWE)
8. SCN Sephiroth - CeNedra (SWE)
- - - - -
9. MS Black Devil J - Leila (GER)
10. Lilies Feuerrot - gespenst (FIN)
11. Gwalch Grigor - Katzu (FIN)
12. Apfel Regen HE - gespenst (FIN)
13. Utsiktens Walking In The Air - CeNedra (SWE)
14. NDC Troubled Water - Kmlnt (SWE)
15. Utsiktens Bright Light - Iris (SWE)
16. SCN Shotgun - CeNedra (SWE)