Post by gespenst, FIN (admin) on Aug 6, 2011 10:38:31 GMT
Dressage 1st Level
1. Svantes Pappa Betalar - Katzu (FIN)
2. Iris Texas 386 - Noma (SWE)
3. Kelmin Riaro - Nessa (GER)
4. Utsiktens Nattmara - Kmlnt (SWE)
5. Osalia NAS - Kiira (FIN)
6. Härdellin Tosca - Kiira (FIN)
7. Solveig - Katzu (FIN)
8. Tankefels Kettil - Katzu (FIN)
9. Bjandyr - Stogadis(GER)
- - -
10. Cecam Electra - Kiira (FIN)
11. Waynut UAR - Kmlnt (SWE)
12. Kiiran Onni - Kiira (FIN)
13. Joyhofs Hightide - Nessa (GER)
14. Rotten Flowers - Volurin (USA)
15. MS Amira O - Leila (GER)
16. Utsiktens Davey Gudgeon - Kmlnt (SWE)
17. Skystaff - Stogadis(GER)
18. Sun Salutation - Volurin (USA)
Dressage 2nd Level
1. Utsiktens Amon Amarth - Noma (SWE)
2. Breezy Caramia - IdaM (FIN)
3. Beothic Storm - Volurin (USA)
4. War Commander - Volurin (USA)
5. Maienfeld Beau Rivage GS - Nessa (GER)
6. RGE Allegra - Leila (GER)
- - -
7. Zenith's Tell Eternity- Odeon (AUS)
8. Väinölän Divadona - IdaM (FIN)
9. SCN Tequila - Kmlnt (SWE)
10. Nabucco - Stogadis(GER)
11. Double Crossed Dragon - Volurin (USA)
12. Utsiktens Peanut Brittle - Kmlnt (SWE)
Dressage 3rd Level MAIN CLASS
1. Hazenburg - Volurin (USA)
2. SO Termination Bliss- Odeon (AUS)
3. Ceinwen Peadair- Odeon (AUS)
4. Constant Reminder - Volurin (USA)
5. Chandler's Musketeer - gespenst (FIN)
6. Snöflingans Raphael - Kmlnt (SWE)
7. Alor On Danse - Volurin (USA)
8. Iris Diabolo 676 - Noma (SWE)
Showjumping 80cm
1. Utsiktens Braniac - Kmlnt (SWE)
2. Bekan frá Brekkuækur - Leila (GER)
3. FRs Sureya DC - Leila (GER)
4. Märta My - Katzu (FIN)
5. Idyllens Confuse Ray - Kmlnt (SWE)
6. Utsiktens Russian Olive - Kmlnt (SWE)
7. Torvald Tie - Katzu (FIN)
8. Solveig - Katzu (FIN)
- - -
9. Rotor Sand T- Odeon (AUS)
10. Bommaren - Katzu (FIN)
11. Waidmanns Heil T- Odeon (AUS)
12. Talking Bullets - Volurin (USA)
13. RGE Finn Iverson - Leila (GER)
14. Little Maryan AUG - Sonja.P (FIN)
15. Silver Sailor - Volurin (USA)
16. Cewr Wynfor - IdaM (FIN)
Showjumping 100cm
1. SCN True Blood - Kmlnt (SWE)
2. CR Classic Gold Bar Goer - Volurin (USA)
3. USA Georgia - Noma (SWE)
4. Feugenblatt - gespenst (FIN)
5. Joyhofs Leolin - Dina (FIN)
6. Benjamin Dex - IdaM (FIN)
7. Maienfeld Beau Rivage GS - Nessa (GER)
8. Waterdieks Runa - Leila (GER)
- - -
9. A.T. Flocke - Leila (GER)
10. Utsiktens Djungelvrål - Kmlnt (SWE)
11. Blue Snowbird - Volurin (USA)
12. Utsiktens Trick 'r Treat - Kmlnt (SWE)
13. Skystaff - Stogadis(GER)
14. Donnerdomm - gespenst (FIN)
15. Kelmin Riaro - Nessa (GER)
16. Fremd's Rosenrot - gespenst (FIN)
Showjumping 120cm MAIN CLASS
1. Jefton's Ines - IdaM (FIN)
2. Harlakan Tuunaus - Sonja.P (FIN)
3. Think Positive! - taffel (FIN)
4. Roslyn Naw - Sonja.P (FIN)
5. Wild Berry Jump To Fame - Volurin (USA)
6. Colorado Roulet - IdaM (FIN)
7. Avon Bonnie - IdaM (FIN)
- - -
8. FRs Being on Broadway J - Nessa (GER)
9. Donnerstag- Odeon (AUS)
10. Diggory - Katzu (FIN)
11. Mortician's Daughter - Volurin (USA)
12. Awertdale Londoneer - gespenst (FIN)
13. NDC Troubled Water - Kmlnt (SWE)
14. One Tough Lily - Volurin (USA)
15. Dragon's Silver Heiress - Volurin (USA)
1. Svantes Pappa Betalar - Katzu (FIN)
2. Iris Texas 386 - Noma (SWE)
3. Kelmin Riaro - Nessa (GER)
4. Utsiktens Nattmara - Kmlnt (SWE)
5. Osalia NAS - Kiira (FIN)
6. Härdellin Tosca - Kiira (FIN)
7. Solveig - Katzu (FIN)
8. Tankefels Kettil - Katzu (FIN)
9. Bjandyr - Stogadis(GER)
- - -
10. Cecam Electra - Kiira (FIN)
11. Waynut UAR - Kmlnt (SWE)
12. Kiiran Onni - Kiira (FIN)
13. Joyhofs Hightide - Nessa (GER)
14. Rotten Flowers - Volurin (USA)
15. MS Amira O - Leila (GER)
16. Utsiktens Davey Gudgeon - Kmlnt (SWE)
17. Skystaff - Stogadis(GER)
18. Sun Salutation - Volurin (USA)
Dressage 2nd Level
1. Utsiktens Amon Amarth - Noma (SWE)
2. Breezy Caramia - IdaM (FIN)
3. Beothic Storm - Volurin (USA)
4. War Commander - Volurin (USA)
5. Maienfeld Beau Rivage GS - Nessa (GER)
6. RGE Allegra - Leila (GER)
- - -
7. Zenith's Tell Eternity- Odeon (AUS)
8. Väinölän Divadona - IdaM (FIN)
9. SCN Tequila - Kmlnt (SWE)
10. Nabucco - Stogadis(GER)
11. Double Crossed Dragon - Volurin (USA)
12. Utsiktens Peanut Brittle - Kmlnt (SWE)
Dressage 3rd Level MAIN CLASS
1. Hazenburg - Volurin (USA)
2. SO Termination Bliss- Odeon (AUS)
3. Ceinwen Peadair- Odeon (AUS)
4. Constant Reminder - Volurin (USA)
5. Chandler's Musketeer - gespenst (FIN)
6. Snöflingans Raphael - Kmlnt (SWE)
7. Alor On Danse - Volurin (USA)
8. Iris Diabolo 676 - Noma (SWE)
Showjumping 80cm
1. Utsiktens Braniac - Kmlnt (SWE)
2. Bekan frá Brekkuækur - Leila (GER)
3. FRs Sureya DC - Leila (GER)
4. Märta My - Katzu (FIN)
5. Idyllens Confuse Ray - Kmlnt (SWE)
6. Utsiktens Russian Olive - Kmlnt (SWE)
7. Torvald Tie - Katzu (FIN)
8. Solveig - Katzu (FIN)
- - -
9. Rotor Sand T- Odeon (AUS)
10. Bommaren - Katzu (FIN)
11. Waidmanns Heil T- Odeon (AUS)
12. Talking Bullets - Volurin (USA)
13. RGE Finn Iverson - Leila (GER)
14. Little Maryan AUG - Sonja.P (FIN)
15. Silver Sailor - Volurin (USA)
16. Cewr Wynfor - IdaM (FIN)
Showjumping 100cm
1. SCN True Blood - Kmlnt (SWE)
2. CR Classic Gold Bar Goer - Volurin (USA)
3. USA Georgia - Noma (SWE)
4. Feugenblatt - gespenst (FIN)
5. Joyhofs Leolin - Dina (FIN)
6. Benjamin Dex - IdaM (FIN)
7. Maienfeld Beau Rivage GS - Nessa (GER)
8. Waterdieks Runa - Leila (GER)
- - -
9. A.T. Flocke - Leila (GER)
10. Utsiktens Djungelvrål - Kmlnt (SWE)
11. Blue Snowbird - Volurin (USA)
12. Utsiktens Trick 'r Treat - Kmlnt (SWE)
13. Skystaff - Stogadis(GER)
14. Donnerdomm - gespenst (FIN)
15. Kelmin Riaro - Nessa (GER)
16. Fremd's Rosenrot - gespenst (FIN)
Showjumping 120cm MAIN CLASS
1. Jefton's Ines - IdaM (FIN)
2. Harlakan Tuunaus - Sonja.P (FIN)
3. Think Positive! - taffel (FIN)
4. Roslyn Naw - Sonja.P (FIN)
5. Wild Berry Jump To Fame - Volurin (USA)
6. Colorado Roulet - IdaM (FIN)
7. Avon Bonnie - IdaM (FIN)
- - -
8. FRs Being on Broadway J - Nessa (GER)
9. Donnerstag- Odeon (AUS)
10. Diggory - Katzu (FIN)
11. Mortician's Daughter - Volurin (USA)
12. Awertdale Londoneer - gespenst (FIN)
13. NDC Troubled Water - Kmlnt (SWE)
14. One Tough Lily - Volurin (USA)
15. Dragon's Silver Heiress - Volurin (USA)